Žabičky v červnu

Měsíc červen byl u Žabiček měsícem akcí. Dne 4. 6. 2019 jsme se zúčastnili přírodovědecké soutěže. Ve stejném týdnu proběhl i projekt na téma Jak se žije v Mongolsku, kdy nás navštívili kamarádi z Mongolska, kteří se vzdělávají v českých školách. Dne 12. 6. 2019 jsme se zúčastnili vyhodnocení výtvarné soutěže v Polabinách. Někteří naši žáci se umístili na předních místech. O den později se v ČEZ Aréně konala Abilympiáda, na které jsme si zasportovali. 17. 6. 2019 se uskutečnil výlet na Kuňku. Dne 19. 6. 2019 jsme odjeli sportovat do Sezemic a zde získali několik medailí za běh.

A konečně poslední den školy nám paní učitelka rozdala vysvědčení. Hurá, jsou tu prázdniny!

Mgr. Zdeňka Kolmanová

© 2021, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena