Žabičky v dubnu

Žabičky nacvičují na velikonoční besídku

Tento měsíc budeme oslavovat Velikonoce až v měsíci květnu. Proto se snažíme pečlivě nacvičovat písničky, básničky a tanečky.

Žabičky se připravují na Velikonoce

Na Velikonoce jsme si udělali velikonoční vajíčko a také pomlázku.

Žabičky staví domečky

Paní učitelka vyhlásila soutěž o stavbu nejkrásnějšího domečku. Podívejte, jak se nám povedl.

Žabičky malují do soutěže

Přihlásili jsme se do soutěže o nejkrásnějšího namalovaného vodníka. Kreslení vodníka nás velice bavilo.

Žabičky slaví Den Země

Ve škole jsme oslavili Den Země v tělocvičně školy, kde nám paní učitelka I.Blahovcová

přivedla ukázat pejsky, kočičky a jiná zvířátka. Bylo to moc hezké.

Žabičky se připravují na čarodějnice

Podívejte se, jak kreslíme čarodějnice, které se už blíží.

Návštěva ZŠ Bratranců Veverkových

Dne 27. 4. 2017 jsme šli na návštěvu školy v Pardubicích. Návštěva proběhla v 1. třídě. Bylo to moc pěkné a už se těšíme také do 1. třídy.