Žabičky v dubnu

V dubnu jsme navštívili ZŠ Bratranců Veverkových, kde se děti zapojily do výuky v první třídě základní školy. Počítaly, zpívaly, poznávaly písmenka a také si s dětmi řekly několik básniček. Moc se nám ve škole líbilo. Na Pernštýnském náměstí jsme oslavili Den Země, kde jsme sbírali body za soutěže a v závěru jsme si vyzvedli odměny. Také jsme se na naší škole zúčastnili dopravní soutěže, kde jsme poznávali značky, jezdili na koloběžce a poznávali součásti kola. Každý z nás dostal malou odměnu a diplom za účast. A nejlepší zážitek v tomto měsíci bylo vytvoření si vlastního zeleninového salátu, který nám moc chutnal. V salátu byla ředkvička, koleb a mrkev. Mňam, moc nám to chutnalo. Zelenina je přeci dobrá a zdravá. No a na závěr měsíce 30.4.2018 se uskutečnilo sportovní dopoledne, kde jsme všichni do jednoho soutěžili ve vybraných sportovních soutěžích.

Mgr. Zdeňka Kolmanová