Žabičky v listopadu

Prvního listopadu jsme oslavili svátek všech strašidel. Vyřezávali jsme dýně, dělali jsme z papíru strašidýlka, zazpívali si strašidelné písničky. Velmi se nám svátek líbil a těšíme se na další.     

Dne 4. 11. 2016 jsme se navštívili Ekocentrum Paleta v Pardubicích, kde jsme se zúčastnili programu Krmítka. Vyrobili jsme si dva druhy krmítek pro ptáčky. Také jsme se dozvěděli, proč musíme ptáčkům v zimě pomáhat. Když jsme přišli do školy, krmítka ze šišek a květináčů jsme pověsili na stromy rostoucí na školním hřišti. Slíbili jsme, že ptáčky v zimě budeme krmit. Také jsme se zúčastnili divadelního představení, které proběhlo v tělocvičně naší školy. Bylo to velmi pěkné a moc jsme se nasmáli.

Dne 14. 11. 2016 jsme odjeli na dopravní hřiště, kde jsme jezdili na kolech a koloběžkách. Také jsme se dozvěděli, jak se chovat bezpečně na silnici a poznali několik dopravních značek

Také jsme koncem měsíce navštívili Krajskou knihovnu v Pardubicích. Prohlédli jsme si dětské knížky a dozvěděli se, jak se o knížky starat.

Fotka 15

Fotka 14

Fotka 13

Fotka 12

Fotka 11

Fotka 10© 2018, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑