Žabičky v listopadu

V měsíci listopadu jsme byli doma do 18. 11. 2020. Do této doby nám paní učitelka posílala úkoly, které jsme doma s rodiči všichni vyplňovali. Po příchodu do školy jsme hrabali na školní zahradě listí. 26. 11. 2020 jsme měli ve škole bramborový den. Zkoušeli jsme tisknout do vystřiženého pytle brambory. Také jsme tiskli brambory na pole, kam jsme ještě nalepili traktor. Paní učitelka si pro nás také připravila spousty pracovních listů s tématem brambor. Byl to krásný den.

Mgr. Zdeňka Kolmanová

© 2021, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena