Žabičky v září

Hurááá, dne 1. 9. 2016 začal nový školní rok 2016/2017. Všichni jsme se s radostí přivítali. Hlavně děti, které již nemohly dospat. A protože v září je ještě krásné počasí, zašli jsme si zasportovat na školní hřiště. Podívejte se, jak se nám dařilo. Také nás navštívila Městská policie v Pardubicích. Dozvěděli jsme se, jak se máme chovat při setkání s cizími lidmi, co dělat, když najdeme injekční stříkačku a jiné. Dne 20. 9. 2016 jsme se s paní učitelkou a paní asistentkou jeli podívat do Pohádkové zahrady se zvířátky v Pardubicích. Seznámili jsme se zde se všemi domácími zvířátky. A na konci září se zúčastnili Drakiády. Dobře jsme si zasportovali a samozřejmě pouštěli draky.