Začátek školního roku v přípravném stupni

V přípravném stupni základní školy speciální neboli ve VČELIČKÁCH jsme se sešli s novými kamarády. Postupně jsme se všichni adaptovali a po měsíci je nám spolu dobře. Učíme se poznávat věci kolem nás, povídáme si v komunikačním ranním kroužku, plníme zadávané úkoly, tvoříme krásné obrázky a společně si hrajeme. Rádi chodíme na procházky a poznáváme okolí školy, sbíráme kaštany a pozorujeme vodu v náhonu Halda. Z nácviku hygieny víme, jak správně umývat ručičky, když jsou špinavé. Také nás ve škole navštívili pejsci ze stanice HELPPES, moc se nám líbili a mohli jsme si je i pohladit. Září nám rychle uteklo a my se těšíme na další společné dny.

Bc. Dagmar Musilová