ZAHRADA POHÁDEK A CHUTÍ

V září se pro I. stupeň ZŠ a ZŠS uskutečnilo v prostorách školní zahrady zábavné odpoledne „Zahrada pohádek a chutí“. Využili jsme hezkého počasí a formou her spojených s pohybem plnili soutěžní úkoly na jednotlivých stanovištích. Protáhli jsme si celé tělo, připomněli si známé pohádky a ochutnali některé „pohádkové dobroty“. Například perníček z Perníkové chaloupky, koblížek nebo Budulínkův hrášek. Na závěr nás čekala pohádka Hrnečku vař. Náš hrneček sice kouzelný nebyl, zato každá třída obdržela balíčky ovesné kaše, kterou si děti s paní učitelkou mohly připravit jako alternativu zdravé svačiny nebo snídaně.