Žákovský parlament

Dne 22. 1. 2019 se zvolení zástupci tříd sešli na žákovském parlamentu. Parlament se schází minimálně 2 x ročně a umožňuje žákům podílet se na chodu školy. Členové žákovského parlamentu měli možnost za přítomnosti koordinátora jednání projednat I. pololetí školního roku 2018/2019 a projednat plány na II. pololetí. Výsledky jednání byly posléze prostřednictvím zástupce třídy a za účasti třídního učitele sděleny všem třídám.

Text a foto: Mgr. Jan Metelka

Členové žákovského parlamentu

© 2019, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena