Září plné akcí

Hurá do školy! Tento školní rok jsme do všeho skočili po hlavě. Jen jsme se po prázdninách přivítali a seznámili s novou členkou našeho třídního týmu, hned jsme se pustili do práce. Na školní zahradě nás čekala sklizeň vypěstované zeleniny a ovoce. Dýně, řepu, rajčata i cukety jsme se učili zpracovat při Praktickém cvičení. Zúčastnili jsme se několika prima akcí. Ve škole jsme měli zajímavou přednášku městské policie Pardubice. Navštívili jsme den otevřených dveří v Kosatci a SKP centrum Pardubice, kde jsme poznali široké a zajímavé nabídky volnočasových aktivit a činností. Konec měsíce jsme uzavírali již tradiční plavbou po Labi na lodi Arnošt, kde jsme se kochali vyhlídkou na podzimní přírodu.

Mgr. Petra Svašková