Září - ŠD I.

První měsíc nového školního roku se nesl v seznamovacím duchu. Hráli jsme hry na seznámení, poznávali nové prostředí a seznámili jsme se s „celoroční hrou – Cesta za pokladem města perníku“, která nás bude provázet celý školní rok 2020/2021. Užívali si krásného slunečného počasí, které nás lákalo na procházky do přírody po okolí školy, jeho prozkoumávání a za sportováním na školním hřišti, kde si děti zahrály různé míčové hry a zacvičily na náčiní na školním hřišti. Školní družinu jsme si vyzdobili výrobky dětí z naší školní družiny.