Září v družince

V září jsme se po prázdninách opět přivítali ve školní družince. Představili jsme si celoroční hru „Rok v lese“. Každý měsíc na nás bude čekat jedna pohádka s lesní tematikou, kterou vždy doplňuje jedna básnička. Prvním příběhem pro děti byly „Mlsné veverky“ doprovázené básničkou s pohybem „Stojí, stojí stromečky“. Také jsme poznávali školu a její okolí. V rámci podzimní dílny jsme pracovali s kaštany, děti tvořily nápisy z kaštanů, lesní zvířátka. Družinka je naší zásluhou vyzdobená různými podzimními motivy. Součástí výzdoby je i originální strom, jehož koruna je sestavená z barevných otisků rukou dětí. Měsíc září jsme si společně užili a těšíme se na říjen.