Září v naší družince

Přes prázdniny jsme načerpali novou sílu a opět se sešli ve škole. Září bylo ve znamení seznamování se s novými kamarády a celoroční hrou „ Z pohádky do pohádky“.

Společně jsme si vytvořili pravidla našeho družinového soužití a zahráli si pohádku: „ O řepě“. Na procházce v okolí školy jsme nasbírali kaštany, žaludy a jeřabiny a vyrobili podzimní věnec na dveře a podzimní náhrdelníky pro tety a maminky. Také jsme si zhotovili strom z obtisků našich rukou a papírové draky. Zářijové slunečné počasí nám přálo a s draky jsme si zasoutěžili na školním hřišti.