Září ve ŠD III.

V září jsme se po prázdninách opět přivítali ve školní družince. Představili jsme si celoroční hru „V časopisech hledáme, co nového poznáme“. Seznámili jsme se prvním časopisem - Dráčkem. Našli jsme v něm rébusy a doplňovačky pro chytré hlavičky, které jsme s chutí řešili. Podnikali jsme krátké výlety po okolí školy a užívali si pohyb venku. V podzimní dílně jsme z jablíček vytvářeli razítka a z kaštanů jsme vyráběli ježky. Měsíc září jsme si společně hezky užili a už se těšíme se na říjen.