Září v ZŠ VII.

Nový školní rok začal pro naši ZŠ VII. celkem pestře. Sešlo se nás 8 žáků. Učíme se společně spolupracovat a taky hezky a slušně vycházet. Pomáhají nám k tomu i aktivity, které jsme už společně za měsíc září stihli: Beseda s městskou policií, Den se zdravou pětkou o správné výživě, pozorování v přírodě v rámci přírodovědy, sběr kaštanů, setkání s dravci a shlédnutí ukázky z jejich letového umění. Zahřívací zářijové kolo nás pěkně zahřálo! I krásné podzimní počasí v nás zatím udržuje optimismus pro další akce!.

ZŠ VII a PaedDr. Edita Novotná