Září v ZŠ VII. (7., 9.)

Je 30. září a máme za sebou první měsíc nového školního roku. V nové učebně a ve složení žáků 7. a 9. ročníku. Jednou z prvních věcí, které jsme se věnovali, bylo vytvoření třídních pravidel pro tento rok. Do výuky jsme se po počátečním opakování pořádně obuli. Včetně pracovního vyučování, např. při výrobě dekorací z mušlí, jako vzpomínce na léto. Zajímavý den jsme si užili na návštěvě Centra Kosatec. Stihli jsme i pár dalších akcí. V rámci preventivních programů jsme absolvovali praktické přednášky o osobní hygieně a zdravé výživě. A fyzičku jsme znovu nastartovali při atletickém dopoledni na stadionu na Dukle. A co nás čeká v říjnu? Uvidíme….

Mgr. Andrea Suchá