Září v ZŠS V.

Na začátku školního roku 2022 jsme se ve třídě sešli ve stejném složení žáků, ve kterém jsme se v červnu rozloučili, nikdo nový k nám do lavice neusedl. Nová ale byla naše paní učitelka. Mezi společným seznamováním jsme opakovali učivo a ukazovali paní učitelce, co vše si po prázdninách pamatujeme. Hned v září nás čekalo několik akcí. Kromě návštěvy HELPPES u nás ve škole jsme se byli podívat v Apolence, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o chovu domácích i hospodářských zvířat. Byli jsme na návštěvě v pardubickém psím útulku a svého zástupce jsme vyslali i na Atletické dopoledne. Podzimu jsme si užívali na společných procházkách, navštívili jsme i park Na Špici.

Mgr. Kateřina Valouchová