Září v ZŠS VI

Prázdniny skončily a my jsme se opět sešli v naší malé hezké třídičce. Máme nové paní asistentky pedagoga, Lucku a Věrku. Do jiné třídy přestoupil Aleš, koncem měsíce nás opustil Adam a nastoupily k nám Vendulka a Vanesska. A co všechno jsme v září stihli? Náš nový kolektiv jsme stmelovali na adaptačním dni na Podhůře u Chrudimi, organizace HELPPES nám předvedla asistenční pejsky a způsob, jakým mohou lidem pomáhat. Sdružení SOS FOR PETS dětem vysvětlilo, co dělá pro záchranu týraných a opuštěných psů. A příslušník Městské policie Pardubice prověřil a „oprášil“ naše znalosti, jak se chovat v městské dopravě či v případě nebezpečí.

Mgr. Andre Suchá

Podzimní tvoření