Září ve třídě ZŠ III.

Tento školní rok je nás ve třídě celkem 14. Společně ve třídě budeme prvňáčci, druháčci a třeťáci. První školní den jsme přivítali a seznámili se s novými spolužáky. Postupně jsme si zase začali zvykat na školní režim.

Celý měsíc si opakujeme učivo předchozích ročníků a jde nám to jako po másle. Paní učitelka nás ale netrápí jenom učením. Chodíme často ven, na vycházky nebo na hřiště. Byli jsme také v divadle a na plavbě lodí. Se zástupkyněmi policie jsme si povídali o bezpečném chování. Někdy se venku také učíme, a tak jsme na školní zahradě měli pracovní vyučování nebo hudební výchovu.

Mgr. et Mgr. Jana Kadavá