Září ve třídě ZŠ III.

Prázdniny skončily a v novém školním roce jsme se setkali ve třídě s novými kamarády. Rychle jsme si na sebe zvykli a roste z nás bezva parta.

V září nám přálo počasí, a proto jsme často chodili na vycházky a znovu jsme si udělali školu v přírodě v parku Na Špici.

Vyučování nám zpestřil projektový den – Den zvířat. Navštívili nás pejsci a ukázali nám, jak umí poslouchat. Během projektového dne jsme se dozvěděli také různé zajímavosti o lesních zvířatech a vyrobili jsme plakát o zmiji obecné. Největší zážitek jsme však měli z plavby lodí Arnošt. Ta se s námi plavila přes zdymadlo až pod Kunětickou horu. Nikdo se neutopil a výlet jsme si užili se vším všudy.

Už teď si pro nás paní učitelka chystá překvapení na další měsíc.

Mgr. et Mgr. Jana Kadavá