Září ve třídě ZŠ IV.

S novým školním rokem jsme se v naší třídě sešli v novém složení. Celý školní rok se budeme pilně učit v kombinaci čtvrtý a pátý ročník. Ve třídě nás je 17 a přišlo k nám spoustu nových kamarádů.

Skoro celé září jsme opakovali učivo z minulého roku. Počítali jsme příklady a psali do písanky. A protože nám počasí přálo, vyšli jsme si na nějakou tu procházku. Vyráběli jsme například draka z podzimních listů. Během září nás navštívila paní učitelka Bišková, která nám ukázala, jak si správně umývat ručičky, a také policie ČR, se kterou jsme si povídali o bezpečnosti. Vyrazili jsme i na plavbu lodí, kde se nám hrozně líbilo.

Mgr. Hutlová Anna