Září ve třídě ZŠ V.

S novým školním rokem jsme se v naší třídě sešli v novém složení. Celý školní rok se budeme pilně učit společně druhý a pátý ročník. Skoro celé září jsme opakovali učivo z minulého roku. Počítali jsme příklady a opakovali třeba tvrdé a měkké souhlásky. Během září nás navštívila paní učitelka Bišková, která nám ukázala, jak si správně mýt ruce. Vytvořili jsme krásné obrázky do výtvarné soutěže, která se koná u nás ve škole, a zasoutěžili jsme si na stadionu na Dukle v atletickém čtyřboji.

Mgr. Hutlová Anna