Září

Do naší třídy přibyli noví kamarádi - Péťa, Terezka a Anežka. Postupně jsme se všichni adaptovali a po měsíci je nám spolu dobře. Nejvíce se nám líbilo na procházkách, poznávali jsme okolí školy, sbírali kytičky, kaštany a pozorovali vodu. V ranním kruhu si povídáme a učíme se, co můžeme a co se naopak nesmí. Seznamujeme se s učením, plníme zadané úkoly, tvoříme obrázky a společně si hrajeme. Největším zážitkem pro nás byla plavba na lodi Arnošt z Pardubic do Brozan. Září nám rychle uteklo a těšíme se na podzim.

Bc. Dagmar Filipová