Září v PS II.

V září jsme si užili hodně zábavy. Seznamovali jsme se s novým prostředím přípravné třídy a s novými dětmi ve třídě. Baví nás ranní kroužek, ve kterém se učíme novou básničku. Skládali jsme dřevěné skládačky, zaujalo nás stavění z kostek. Hráli jsme na hudební nástroje. Moc se nám líbilo na muzikoterapii. Ve třídě jsme procházeli na molitanovou dráhu. Každý den jsme byli na vycházce na čerstvém vzduchu. Měli jsme první výlet, užili jsme si plavbu lodí Arnošt.

Mgr. Hana Poskočilová