Zastavujeme na Vánočních ostrovech

Během naší "plavby" zastavujeme v prosinci na Vánočních ostrovech. Vánoční atmosféru jsme si užili ve velké míře. Nejprve nás navštívil Mikuláš s čertem a andělem, kteří přinesli drobné dárečky a sladkosti. Také jsme poslouchali vánoční koledy, zpívali i tvořili. Máme tu nového ,, kamaráda“ Bobíska, se kterým se děti rády mazlí. V družince se i slavilo! Náš kamarád Fanda oslavil své 14 té narozeniny. Přejemu mu jen to nejlepší. A na závěr jsme poseděli u vánočního čaje. Krásné Vánoce a šťastný Nový rok!