Zeleninový týden

V květnu proběhl další z řady tematických týdnů, prostřednictvím kterých se snažíme podporovat správné stravovací návyky našich žáků. „Zeleninový týden“ byl formou ochutnávky a přípravy jednoduchých pokrmů nejen příležitostí, jak zásobit naše tělo čerstvou porcí vitamínů, ale také zdokonalením pracovních dovedností. Zapojili jsme tak nejen chuťové buňky, ale i fantazii při výrobě panáčků, zvířátek a různých figurek. Vysvětlili jsme si, proč je pro nás zelenina tolik důležitá a jaká jídla se z ní dají uvařit.