Zkoušíme jinou komunikaci

V měsíci červnu jsme využili krásného počasí a vydali jsme se do Tyršových sadů na zajímavou akci organizace Cedr. Organizovala workshop o jiné komunikaci. Byla zde připravená stanoviště, kde jsme zkoušeli jiné formy komunikace. Zkoušeli jsme znakovat, prstovou abecedu, komunikovat pomocí piktogramů nebo jen za využití očního kontaktu. Komunikace bez využití slov je opravdu náročná, docela jsme se zapotili, a tak jsme se na závěr odměnili dobrou zmrzlinou.

Mgr. Petra Svašková