Září ve třídě ZŠ II

Od nového školního roku se naše třída rozšířila o dva prvňáčky. Společně tvoříme partu prvňáků, druháků a páťáků. V učení nám, kromě paní učitelky, pomáhají paní asistentky Iva Kurková a Petra Zlesáková.

Výuku si zpestřujeme různými akcemi. Ve škole jsme mohli vidět ukázku výcviku psů. V polovině září jsme navštívili psí útulek. Šli jsme na exkurzi do nemocnice, kde nám ukázali, co všechno se děje, když je dítě nemocné a musí zůstat v nemocnici. Centrum Kosatec pořádalo Den otevřených dveří, a tak jsme navštívili jejich prostory a vyzkoušeli si některé nabízené aktivity. Na besedě s Městskou policií jsme se dozvěděli, jak se chovat bezpečně. S paní učitelkou Biškovou jsme si povídali o zdravém životním stylu. Ukázala nám, jak se správně myjí ruce.

Září uteklo jako voda.

Mgr.et Mgr. Jana Kadavá