ZŠS III. - Prosinec

V prosinci jsme se těšili a připravovali na Vánoce, vyráběli jsme přáníčka a zdobili jsme školu. Také naši třídu navštívil Mikuláš se svojí družinou. Při dni otevřených dveří 13.12. jsme v naší třídě připravili výtvarnou dílnu, zájemci si mohli vyrobit ozdobu. Ten den nás čekalo velké překvapení, otvíralo se „Integrační centrum“, moc se nám líbilo. Vše jsme si mohli vyzkoušet. Klukům se líbila dílna a muzikoterapie, Elišku bavila nejvíc ergoterapie. Také jsme navštívili vánoční trhy „ Advent s vůní perníku“. Zúčastnili jsme se nacvičování na Vánoční besídku, která se velmi povedla a slavnostně završila naše vánoční přípravy. Hodně štěstí zdraví v novém roce!

Mgr. Anna Majerová