ZŠS III. - Říjen

Říjen byl velmi pestrý měsíc a my se věnovali podzimním aktivitám. Chodili jsme na vycházky a sbírali kaštany. Navštívili jsme statek Apolenka, kde jsme pozorovali a krmili zvířátka. Ve třídě jsme připravovali štrůdl a jablkové šátečky v rámci „Jablkového týdne“. Také jsme tvořili, podzimní obrázky z přírodnin, ale naší hlavní každodenní náplní bylo pilné učení. Školu navštívili draví ptáci, nejvíce se nám líbil orel. Rádi ve škole navštěvujeme snoezelen kde je příjemné prostředí, posloucháme hudbu a pozorujeme barvy a světla. Na závěr měsíce byl ve škole Helloween. A už se těšíme na listopad, co nám přinese.

Mgr. Anna Majerová

tn_obrazek_18579.png