ZŠS III. - Září

Společně jsme přivítali nový školní rok a seznámili se s novými spolužáky  Eliškou a Nikolasem. Máme novou třídní paní učitelku Annu Majerovou. Celý měsíc bylo teplé a slunečné počasí. Chodili jsme na vycházky do okolí školy a pozorovali, jak se příroda mění. Sbírali jsme kaštany a pomáhali na školním pozemku. Opakovali jsme si a procvičovali, co jsme přes prázdniny zapomněli. Nejraději jsme pracovali na interaktivní tabuli. Taky jsme si opakovali hygienu 13. 9. „Čisté ruce“. Zkrátka, měsíc září utekl jako voda.