ZŠS V. v listopadu

Listopad byl v naší třídě hlavně ve znamení vaření. Na říjnový,, Jablíčkový týden“ jsme navázali ,,Bramborovým týdnem“. To jsme vyráběli bramboráky společně s dětmi paní uč. Hovorkové. No, byla to dobrota!!

Asi za týden paní učitelka zjistila, že nám přebývají svačinová mlíčka. Aby se nezkazila, usmažili jsme si palačinky. Moc nás to bavilo, dokonce jsme se naučili obracet palačinky nadhazováním. Žádná nespadla na zem a moc nám chutnaly!!

Ke konci měsíce byl projektový den ,,Finanční gramotnost“. To už nás tolik nebavilo, bylo to docela těžké. Ale snažili jsme se!!

Mgr. Jana Píšová