ZŠS V. v září

Je tu září a nám začal nový školní rok. Sešli jsme se u nás ve třídě v téměř stejném složení žáků, ale s novou paní učitelkou. Pomalu se všichni seznamujeme a sbližujeme. Do práce jsme skočili rovnýma nohama. Nejprve jsme hodně opakovali, abychom zjistili, co všechno jsme si z loňského školního roku zapamatovali a co jsme stihli zapomenout.

Škola sotva začala a hned tu bylo několik zajímavých akcí. Podívali jsme se na výletní loď Arnošt z Pardubic a užili si plavbu do Kunětic a zpět.

I projektový den - Den zvířat stál za to! Poznali jsme několik psů, kteří předvedli, co umí a mohli jsme si je dokonce hladit. Také jsme se dozvěděli, jak se o ně starat.    

Září bylo krásné, slunečné a my jsme si dosyta užívali vycházek do okolí školy. Koneckonců, kde jinde se učit o podzimu a podzimní přírodě. A zacvičit si venku nás rovněž bavilo. Září nám hezky uteklo a těšíme se na říjen.  

Mgr. Jana Píšová

tn_obrazek_13657.png

tn_obrazek_13656.png

tn_obrazek_13655.png

tn_obrazek_13654.png© 2023, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑