Únor v ZŠS VI.

Únor je nejkratší měsíc v roce. Pro nás ve škole byl ještě o týden kratší, protože jsme měli týden jarní prázdniny. Celý měsíc jsme se pilně učili. Paní učitelka si s námi povídala o svátku svatého Valentína, ale nás víc bavilo povídání o masopustu a karnevalech, které v tomto měsíci běžně probíhají. My jsme nemohli mít v letošním roce ani jedno, ale vyrobili jsme si alespoň masky a výzdobu třídy, abychom si tuto atmosféru připomněli. Pomalu už se začínáme připravovat na jaro, vyrobili jsme si z keramické hlíny kytičky na závěs do třídy.

Mgr. Světlana Pavelková