Říjen

V říjnu jsme se dozvěděli mnoho zajímavého. Začátkem měsíce se na školním hřišti uskutečnila ukázka výcviku dravců. Měli jsme tak možnost seznámit se s mnoha dravci naší přírody. Naši školu rovněž navštívili příslušníci celní správy, kteří nám předvedli práci se cvičenými psi. Naše třída se pak zúčastnila školní akce zaměřené na prevenci úrazů. V říjnu jsme si procvičili i ručičky. Při jablkovém týdnu jsme si z jablíček vytvořili podzimní dekorace. Poslední říjnový den patřil halloweenskému tvoření. Z různých materiálů jsme si vyrobili například duchy nebo pavouky, a nakonec jsme absolvovali i halloweenskou stezku.

Mgr. Monika Klempířová