Březen ve třídě ZŠS V.

První jarní měsíc jsme přivítali pohybem v tělocvičně i na čerstvém vzduchu. Také jsme vytvořili jarní výzdobu do třídy a naučili jsme se spoustu nových věcí. O jarních prázdninách jsme nabrali sílu na přípravu Velikonočních dílniček. S vrtačkou nám to šlo na jedničku, všichni jsme dostali od paní učitelky velkou pochvalu. V dílničkách jsme si potom vyrobili to, co pro nás připravili ostatní třídy. Ze starého pečiva jsme udělali Moranu, kterou jsme společně v parku Na Špici hodili do vody a symbolicky jsme tak zimu vyhnali pryč.

Mgr. Kateřina Valouchová

tn_obrazek_19277.jpg