Září ve třídě ZŠS V.

Na začátku školního roku jsme ve třídě přivítali dvě nové žákyně, se kterými jsme se skamarádili a moc hezky jsme je přijali mezi sebe. V rámci atletického dopoledne 21. 9. nás reprezentoval na stadionu Marek. Společně jsme si s paní učitelkou Biškovou zopakovali správné mytí rukou, povídali jsme si o hygieně a bacilech kolem nás. Užívali jsme si krásně teplého září na společných procházkách po okolí. Opakovali jsme vše, co si pamatujeme po prázdninách a v rámci pracovní výchovy jsme si vyzdobili třídu podzimem.

Mgr. Kateřina Valouchová