MČR ve stolním tenise

Členové oddílu, žáci naší školy vyjeli do Hradce Králové na Mistrovství České republiky ve stolním tenise. Turnaj probíhal ve dvou dnech a sportovci měli možnost poměřit své síly jak v soutěži jednotlivců, tak i ve čtyřhrách. V prvním dni proběhla kvalifikace do semifinálových i finálových pozic jednotlivců. Druhý den byl pro nás velkou oslavou, jelikož jsme získali ve finálových duelech první, třetí  a bramborové místo. Všichni naši sportovci se umístili na předních příčkách a v první polovině tabulek. Děkuji všem sportovcům za skvělé výkony.

Mgr. Jan Metelka