Velký úspěch našich žáků na kuchařské soutěži v Olomouci

Dne 11. dubna brzy ráno jsme se sešli na hlavním vlakovém nádraží v Pardubicích a odjeli do Olomouce na kuchařskou soutěž praktických škol dvouletých. Celkem soutěžilo 12 družstev z celé republiky. Tématem letošního ročníku byla příprava slaného závinu. Celkový čas na přípravu byl 90 minut. Naše soutěžní družstvo připravovalo slaný závin pod názvem: Pardubický vrabec, dušený špenát, karlovarský knedlík v domácím  vícezrnném  těstě. Soutěžní družstvo školy tvořili Natálie Oláhová, Daniel Bičík, Josef Líbal. Odborná porota ocenila naše družstvo 1. místem.

Mgr. et Mgr. Ilona Středová

tn_obrazek_19515.jpg