Říjen ve třídě ZŠ I.

Celý říjen byl plný nového učiva, ale také skvělých zážitků. Tím největším pro nás byla exkurze do Motýlího domu v Praze. Zvládli jsme cestu vlakem, obdivovali jsme nádherné motýly, viděli jsme Staroměstský orloj a utratili všechno kapesné.

Navštívili jsme Ekocentrum Paleta a jejich domácí mazlíčky. Dozvěděli jsme se, jak se o ně starat a potom jsme je mohli pomazlit a nakrmit.

Během jablíčkového týdne jsme četli, počítali a malovali jablíčka. A odměnou pro nás byly jablíčkové donuty. Jako každý rok si pro nás paní učitelky připravily Halloweenské dílničky a dopoledne jsme strašili po škole. Nejlepší však byl konec měsíce, protože jsme měli podzimní prázdniny.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana