Deskové hry

Každý čtvrtek odpoledne se v naší škole schází žáci ze základní, speciální a praktické školy, aby společně prožili kouzlo deskových her. Ty jim nabízí relaxaci, zábavu a možnost být spolu se svými kamarády. Deskové hry rozvíjí dovednosti dětí, jejich trpělivost, učí je komunikovat mezi sebou, dodržovat pravidla a zásady Fair-play. Pro děti volíme vhodné hry podle zájmu a schopností. Zaměřujeme se na hry společenské, vzdělávací, ekonomické, strategické nebo fantasy, které zlepšují jejich dovednosti. Učí je hledat různá řešení a kompromisy. Naším cílem je hlavně zažít legraci a pohodové chvilky.

Monika Máslová, vedoucí vychovatelka ŠD