Míčové hry

V zájmovém útvaru: „Míčové hry“ se budou děti věnovat každý měsíc jednomu sportovnímu odvětví a vyzkouší si tak různé druhy sportů. Míčové hry patří mezi nejpopulárnější sporty, jsou vhodné pro nerozhodné děti, které ještě nejsou zaměřené na konkrétní sport, rády se hýbou a mají chuť vyzkoušet co nejvíce z pestré palety sportovních aktivit. Základem je vždy míč, který se liší svou velikostí, tvarem a vlastnostmi podle hry. Malí sportovci na kroužku získají základní sportovní průpravu, aktivita má blahodárný vliv na fyzické a psychické zdraví a předchází řadě nemocí. Naučí se základy florbalu, fotbalu, badmintonu, volejbalu, házené, stolního tenisu a mnoha dalších sportovních odvětví. Nezáleží na počasí, při nepřízní počasí budou aktivity probíhat  v tělocvičně, jinak na školním hřišti. Důraz klademe na spolupráci dětí v týmu, sportovní chování, dodržování pravidel a posílení sportovního ducha. Samozřejmě vždy dbáme na bezpečnost dětí.

tn_obrazek_18160.jpeg

tn_obrazek_18159.jpeg