Duben ve třídě ZŠ I.

V dubnu přišlo jaro. Sluníčko a teplo nás lákalo ven a toho jsme také využili. Opět jsme začali chodit na naše oblíbené „opičí“ hřiště a taky jsme měli první tělocvik venku. Uprostřed měsíce nás čekala velká sláva – otevření integračního centra a my jsme paní učitelce pomáhali s přípravami.

Začala sezóna atletických závodů a podařilo se nám vyhrát hned několik disciplín. Navštívili jsme knihovnu a paní knihovnice nám předčítala z krásně ilustrovaných knížek o zvířátkách. Jako každý rok jsme si připomněli oslavu Dne Země a v naší třídě proběhl projektový den. Opět nás navštívila lektorka z RCPZ a tentokrát nás poučila o škodlivosti alkoholu.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana

tn_obrazek_19479.jpg