Prosinec ve třídě ZŠ I.

Ke konci roku máme vždy nabitý program. Na začátku měsíce nás navštívila paní Bradnová se svým štěnětem a vyprávěla nám, co všechno obnáší mít pejska. Užili jsme si také čertí školičku a mikulášskou nadílku. Než roztál první sníh, stihli jsme i sáňkování. O Dni otevřených dveří jsme navštívili naše nové integrační centrum, na které se už moc těšíme. V dílničkách jsme si vyrobili jablíčkový vrkoč. Zúčastnili jsme se besedy s městskou policií. Poslední týden před Vánoci byl plný různých akcí. Navštívil nás bubenický sbor, s našim vánočním vystoupením jsme se předvedli v domově pro seniory a poslední den jsme si udělali vánoční pohodičku s tradicemi, cukrovím a kafíčkem. Vrcholem měsíce byla školní vánoční besídka pro rodiče, která se velmi vydařila. A teď už se konečně můžeme těšit na Ježíška.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana