Jsem Laskavec

Zapojením do projektu Jsem Laskavec v rámci světového Dne laskavosti 13. 11. jsme dobrým skutkem potěšili seniory v Domově důchodců.  Projekt Jsem Laskavec  - umění se rozdělit, udělat dobrý skutek jsme propojili s družinkovým projektem svatý Martin, aby si děti vyzkoušely, jaké to je dělat dobro a rozdávat radost kolem sebe. Každá družinka vyráběla dárečky, které pak zástupci z jednotlivých oddělení ŠD předali dědečkům a babičkám v Domově pro seniory U Kostelíčka v Pardubicích. Největší odměnou pro nás byl jejich rozzářený úsměv a příjemně strávené chvíle s písničkou.
„Laskavost je investice do spokojenosti“ - děkujeme všem, kteří se zapojili.

Monika Máslová