Školní družina III

Oddělení ŠD III. navštěvuje 7 účastníků (7 chlapců). Oddělení se nachází v prvním patře školy, v místnosti speciální třídy V. Celoroční hra se jmenuje „Rok se zvířátky“. Seznámí nás se zvířátky z celého světa a společně si budeme hrát různé hry, soutěžit a tvořit. Čeká nás rok plný překvapení a radostí.

Září - poznáme nové prostředí školy a seznámíme se se zajícem a jeho kamarády

Říjen – čeká nás krtkovo ovocné mlsání a Halloween

Listopad - vyrobíme si ježečka z přírodnin a s medvědem uložíme zvířátka k zimnímu spánku

Prosinec - budeme si vyprávět o Vánocích a společně si upečeme cukroví

Leden  - v lednu nás čekají zimní hrátky a Tři králové

Únor  - užijeme si karnevalový rej, proto si připravíme karnevalové masky

Březen  - společně se zvířátky přivítáme jaro, ale hlavně přivoláme sluníčko

Duben -  představí se nám zvířátka ze statku a začarujeme si s čarodějnicí

Květen – projedeme se se zvířátky v autíčku a procvičíme si dopravní značky

Červen – vyhodnotíme s kouzelnou rybkou celoroční hru a rozloučíme se nejen se školním rokem.

Během školního roku 2018/2019 si budeme procvičovat naše jazýčky, pohrajeme si s písmenky, naučíme se říkadla, písničky, hrát veselé hry, malovat a relaxovat. Čekají nás sportovní soutěže a tvořivé dílny.

Celý vnitřní řád ŠD si rodiče i ostatní zákonní zástupci mohou přečíst ve školní družině a je také vyvěšen v prvním poschodí respiria školy.