Čas pro domácí mazlíčky

V listopadu se již venku ochladilo a tak jsme více času trávili v družince a věnovali se různým činnostem. Márinka vytvořila z kinetického písku krásný dort a David modeloval podkovy pro koníka sv. Martina. Seznámili jsme se s legendou o sv. Martinovi a vyrobili koníky, kteří putovali pro radost do domova pro seniory. Povídali jsme si také o domácích mazlíčcích a při zábavných hrách si připomenuli jak třídit odpad. V bramborovém týdnu si děti vyrobily razítka a vznikly moc hezké obrázky. A pak už přišlo adventní tvoření.

Bc Lucie Haluzová