Duben - Cesta není hřiště

V dubnu nás provázelo opravdu aprílové počasí – mráz i sluníčko v plné síle. Hlavní pozornost jsme zaměřili na vše potřebné pro bezpečný pohyb v dopravě, ať už jako chodec, na kole nebo v dopravních prostředcích. Družinku vyzdobily vlastnoručně vytvořené obrázky jarních květin a čápů.  „Tonda obal“ nám pomohl s tříděním odpadu v rámci programu na Den Země. Poslední dubnový den patřil čarodějnicím, a tak jsme plnili zábavné úkoly. Vznikl i obrázek s touto tématikou.

Text a foto: J. Casková

tn_obrazek_19562.jpg