Září v ŠD II.

Září znamená začátek školního roku i nových dobrodružství a aktivit ve školní družině. Seznámili jsme se s novými kamarády, celoroční hrou, sestavili pravidla chování a začali číst knížku Cipísek v rámci projektu „Čtení pomáhá“. Na drakiádu si vyrobili draka a nasbírali kaštany pro tvoření v Podzimní dílně. Teplé počasí nám umožnilo trávit příjemný čas v přírodě a podívat se, jak pokračuje stavba silničního obchvatu za naší školou. Jak jsme byli pozorní při povídání o sv. Václavu, prověřila zábavná „bojovka“ na toto téma.

Text a foto Jana Casková