Krtek na jaře

Měsíc březen začal v naší družince pozorováním přírody, probouzející se ze zimního spánku. Kresbou jarních kytiček a zvířecích mláďátek jsme si zpříjemnili příchod jara. K MDŽ děti vyrobily maminkám srdíčková překvapení, která se moc líbila. Také nakreslily sluníčko. Po jarních prázdninách nás čekala příprava na velikonoční svátky, povídání o jejich tradicích a zvycích. Nakonec jsme si užili velikonočního tvoření, hlavně malování kraslic, pletení pomlázky a jiných aktivit.

Bc. Jana Čapková

tn_obrazek_19400.jpg